Overslaan en naar de inhoud gaan Overslaan en naar de footer gaan Overslaan en naar de zoekbalk gaan Overslaan en naar de navigatie gaan

Hoed in paarse bandstro met tule en veelkleurige bloemen

Collectie

Hoed in paarse bandstro met tule en veelkleurige bloemen
De kleine hoed is gemaakt van paarse bandstro en heeft een platte bol en een smalle rand. De bol en de rand zijn gegarneerd met grijze tule. De bol is versierd met een bundel bloemen in de kleuren oranje, geel, blauw en wit met groene blaadjes en een lange bruine veer. De rand van de hoed is aan de achterzijde versierd met een donkerbruine fluwelen strik. De binnenzijde van de hoed is afgewerkt met een zwart ripslint waar een dun bruin elastiek aan is bevestigd. 

Delen


Objectnummer

  • MMH.1989.0338

Instelling

  • Modemuseum Hasselt

Materiaal & Techniek

  • stro (plantenmateriaal) (geheel), tule (geheel), fluweel (geheel), katoen (geheel), veer (materiaal) (geheel), ottoman (textiel) (geheel)
  • rips (geheel), lint (geheel)

Maker

  • onbekend

Locatie

Periode

  • 1925-1950

Datering

  • 1940
Externe website

Aanvullingen